U bent hier

StuRa-team

Ralph Bisschops

Voorzitter
WET - Informatica

Jordi Boulet

Ondervoorzitter Onderwijs
MOB - Mobiliteitswetenschappen

Siege Geerinck

Financieel beheerder
GLW - Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie

Britta Cerneels

Communicatieverantwoordelijke & Faculteitscoordinator
ARK - Architectuur

Daan Van Rossen

Verenigingscoordinator
BEW - Handelsingenieur in de beleidsinformatica

Giel Indekeu

Faculteitscoordinator
IIW - Industriële wetenschappen

Laura Van Wijmeersch

Faculteitscoordinator
REC - Rechten

Rhea Buttiens

Faculteitscoordinator
WET - Biologie

Ahsan Chuhan

Lid Studentenraad
BEW - Handelsingenieur in de beleidsinformatica

An-Sofie Peeters

Lid Studentenraad
REC - Rechten

Birgit van den Broek

Lid Studentenraad
ARK - Architectuur

Brent Vanheyst

Lid Studentenraad
ARK - Architectuur

Daan Rykx

Lid Studentenraad
REC - Rechten

Guy Tournoy

Lid Studentenraad
WET - Informatica

Ine Neyens

Lid Studentenraad
BEW - Toegepaste economische wetenschappen

James Velghe

Lid Studentenraad
IIW - Industriële wetenschappen

Jonas Op 't Eyndt

Lid Studentenraad
REC - Rechten

Marie-Laure Dubois

Lid Studentenraad
REC - Rechten

Nathalie Van den Eede

Lid Studentenraad
GLW - Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie

Olivier Brabanders

Lid Studentenraad
WET - Informatica

Roberto Inglese

Lid Studentenraad
GLW - Biomedische wetenschappen

Sandy Habets

Lid Studentenraad
REC - Rechten

Archief

2016-2017

  • Valéry Frederix (voorzitter)
  • Kobe Kellens (ondervoorzitter onderwijs)
  • Roel Lambrechts (ondervoorzitter student)
  • Laura Van Wijmeersch (secretaris)
  • Nathalie Van den Eede (sportcoordinator)
  • Daan Van Rossen (verenigingscoordinator)
  • Laure Hegge (financieel behherder)
  • Marlies Aerts (faculteitscoordinator)
  • Michael Hayen (faculteitscoordinator)
  • Hendrik van Engelshoven (faculteitscoordinator)
  • James Velghe (faculteitscoordinator)
  • Jordi Boulet (faculteitscoordinator)
  • Britt Beliën (faculteitscoordinator)
  • Ralph Bisschops (faculteitscoordinator)
  • Ashan Chuhan
  • Siege Geerinck
  • Luna Ghoos
  • Raymond Schoeman
  • Stef Berx
  • Jeroen Van Tricht
  • Yuri Quina
  • Marie Porreye
  • Tom Marchand
  • Marie-Laure Dubois
  • Daan Rykx
  • Ine Neyens
  • Roberto Inglese
  • Guy Tournoy

2015-2016

  • Frank Bax (voorzitter)
  • Jurn Krux (ondervoorzitter onderwijs)
  • Dorien Eerdekens (ondervoorzitter student)
  • Roel Lambrechts (secretaris)
  • Arne Nys (communicatieverantwoordlijke)
  • Raymond Schoeman  (cultuurcoordinator)
  • Siege Geerinck Siege (sportcoordinator)
  • Michael Hayen (verenigingscoordinator)
  • Tobias Proost (financieel behherder)
  • Marlies Aerts (faculteitscoordinator)
  • Hanne Loyens (faculteitscoordinator)
  • Gerry Benaets (faculteitscoordinator)
  • Pieter-Jan Dirkx (faculteitscoordinator)
  • Matthijs Kaminski (faculteitscoordinator)
  • Marion Wittenberg
  • Ahsan Chuhan
  • Noah Crauwels
  • Laura Hegge
  • Daan Van Rossen
  • Luna Ghoos
  • Nathalie Van den Eede
  • Fran Wouters
  • Jorn Geutjes
  • Laurens Kempeneers
  • Kobe Kellens
  • Ruben Degeling
  • Valéry Frederix
  • Glenda Molenberghs
  • Yuri Quina
  • Britt Beliën
  • Laura Van Wijmeersch
  • Axel Faes
  • Tom Marchand

2014-2015

  • Dorien Eerdekens (voorzitter)
  • Eline Ordies (ondervoorzitter Onderwijs)
  • Frank Bax (ondervoorzitter Student)
  • Tobias Proost (financien/communicatie)
  • Michiel Binnard (verenigingscoordinator)
  • Pieter Huybrechts (cultuurcoordinator)
  • Marion Wittenberg (sportcoordinator)
  • Alain Robert
  • Arne Nys
  • Gerry Benaets
  • Hanne Loyens
  • Jurn Krux
  • Laurens Kempeneers
  • Lucas Bellens
  • Marlies Aerts
  • Marnick Hermans
  • Michael Hayen
  • Michelle van der Meer
  • Michiel Arnouts
  • Nathalie Geraerts
  • Pieter-Jan Dirkx
  • Ruben Degeling
  • Willemien Marnef

 

2013-2014

  • Joren Janssen (voorzitter)
  • Alain Robert (ondervoorzitter onderwijs)
  • Nathalie Geraerts (ondervoorzitter student)
  • Ruben Degeling (secretaris)
  • Dorien Eerdekens (financieel beheerder)
  • Bérénice Maris (communicatieverantwoordelijke)
  • Michael Hayen (verenigingencoördinator)
  • Willemien Marnef (cultuurcoördinator)
  • Lucas Bellens (sportcoördinator)
  • Alexander Huybrechts
  • Arne Nys
  • Domien Schepers
  • Eline Ordies
  • Frank Bax
  • Ilse Van den Broeck
  • Ine Bollen
  • Kristof Slingers
  • Marlies Aerts
  • Michiel Arnouts
  • Niels Diels
  • Paul Truijen
  • Pieter Huybrechts
  • Ruben Wauters
  • Wesley Cielen
  • Wouter Vanoppré
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2012-2013

  • Wouter Vanoppré (voorzitter)
  • Wesley Cielen (ondervoorzitter onderwijs)
  • Liessa Iliaens (ondervoorzitter student)
  • Domien Schepers (secretaris)
  • Frank Bax (financieel beheerder)
  • Joren Janssen (communicatieverantwoordelijke)
  • Dieter Geldof (verenigingencoördinator)
  • Lara Schreuer (cultuurcoördinator)
  • Olivier Kerkhofs (sportcoördinator)
  • Alain Robert
  • Alexander Huybrechts
  • Jo Van der Auwera
  • Julius Nangosyah
  • Lieselotte Thonnon
  • Liselore Loverix
  • Nathalie Geraerts
  • Niels Peetermans
  • Rutger Bevers
  • Siedse Willems
  • Sophie De Haas
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2011-2012

  • Niels Peetermans (voorzitter)
  • Siedse Willems (ondervoorzitter onderwijs)
  • Martijn Dreesen (ondervoorzitter student)
  • Wouter Vanoppré (secretaris)
  • Sofie Verbiest (financieel beheerder)
  • Bob van der Vleuten (communicatieverantwoordelijke)
  • Niels Panis (verenigingencoördinator)
  • Rutger Bevers (cultuurcoördinator)
  • Bart Piechocki (sportcoördinator)
  • Eva Flamand
  • Liessa Iliaens
  • Liselore Loverix
  • Marcelius Atanga
  • Sarah Schouten
  • Stephanie Van den Bempt
  • Wesley Cielen
  • Yannick Bielen
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2010-2011

  • Cédric Hamaekers (voorzitter)
  • Rebekka Hansen (ondervoorzitter onderwijs)
  • Martijn Dreesen (secretaris)
  • Niels Peetermans (financieel beheerder)
  • Stephanie Van den Bempt (verenigingencoördinator)
  • Ine Swennen (cultuurcoördinator)
  • Bart Piechocki (sportcoördinator)
  • Anneleen Eerdekens
  • Bob van der Vleuten
  • Dennis Presotto
  • Jacques Billekens
  • Jeffrey Pardeep
  • Maja Vangoitsenhoven
  • Paulien Hilven
  • Pieter-Jan Lateur
  • Siedse Willems
  • Sofie Verbiest
  • Stefan Jacobs
  • Tom Desair
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2009-2010

  • Cédric Hamaekers (voorzitter)
  • Tomas Olaerts (ondervoorzitter onderwijs)
  • Pieter-Jan Lateur (secretaris)
  • Tim Mommen (financieel beheerder)
  • Britt Gevers (verenigingencoördinator)
  • Tom Desair (cultuurcoördinator)
  • Stephanie Van den Bempt (sportcoördinator)
  • Bob van der Vleuten
  • Dennis Presotto
  • Diedert De Paep
  • Folorunso Olowole
  • Hans Leus
  • Jacques Billekens
  • Nick Meyers
  • Niels Peetermans
  • Paul Haelterman
  • Sam Latet
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2008-2009

  • Merijn Campsteyn (voorzitter)
  • Christophe Lambrechts (ondervoorzitter onderwijs)
  • Niels Welkenhuyzen (secretaris)
  • Marijke Jozefczak (financieel beheerder)
  • Jacques Billekens (verenigingencoördinator)
  • Bart Piechocki
  • Beate Sels
  • Britt Gevers
  • Cédric Hamaekers
  • Elissa Defrère
  • Maarten De Schepper
  • Pieter Janssen
  • Pieter Stiers
  • Tim Vandeweyer
  • Tomas Olaerts

2007-2008

  • Maarten De Schepper (voorzitter)
  • Katrien Kerkhofs (ondervoorzitter onderwijs)
  • Marijke Jozefczak (financieel beheerder)
  • Elissa Defrère (verenigingencoördinator)
  • Christophe Lambrechts
  • Leen Pacolet
  • Merijn Campsteyn
  • Tijs Louwies
  • Wim Wauters

2006-2007

  • Davy Schroyen (voorzitter)
  • Jef Geskens (ondervoorzitter onderwijs)
  • Veerle Trippaers (secretaris)
  • Tom Ribbens (financieel beheerder)
  • Maarten De Schepper (verenigingencoördinator)
  • Elissa Defrère
  • Esther Pijl
  • Katrien Kerkhofs
  • Marijke Jozefczak

2005-2006

  • Davy Schroyen (voorzitter)
  • Dries Vanschoonbeek (ondervoorzitter onderwijs)
  • Frederik Verbrugge (ondervoorzitter onderwijs)
  • Jef Geskens (ondervoorzitter onderwijs)
  • Jelle van Hoof (secretaris)
  • Jo Raskin (financieel beheerder)
  • Elisabeth Haesevoets (verenigingencoördinator)
  • Maarten De Schepper
  • Marijke de Greef
  • Tine Faes
  • Tom Ribbens

2004-2005

  • Andy Serdons (voorzitter)
  • Frederik Verbrugge (ondervoorzitter onderwijs)
  • Iwein de Baetselier (ondervoorzitter onderwijs)
  • Kris Janssens (ondervoorzitter onderwijs)
  • Jelle van Hoof (secretaris)
  • Roman Vangoitsenhoven (financieel beheerder)
  • Jan Fabry (verenigingencoördinator)
  • Anniek Adons
  • David Volders
  • Davy Schroyen
  • Floris Frenssen