
In navolging van de succesvolle bibliotheek enquete die StuRa in het verleden heeft gehouden heeft de bibliotheek deze week nieuwe groepswerkruimtes geopend. In deze nieuwe ruimtes is er plaats voor 3 tot 4 man om rustig samen te studeren. De ruimtes zijn halfopen met hun opening gericht naar de lokalen van het bibliotheekpersoneel om geluidsoverlast naar de bibliotheek te voorkomen. In de ruimtes is er telkens een tafel met stopcontacten voorzien alsook adequate verlichting. Om een gevoel van ruimte te creeëren werden eveneens vensters geplaatst die toelaten een blik te werpen in de rest van de bibliotheek.
De Studentenraad is verheugd met deze ontwikkeling, het was een van de laatste aanbevelingen die zij had geformuleerd maar nog niet waren uitgevoerd. Ondertussen is ook bekend dat er gekeken zal worden naar een verdere upgrade van het interieur van de bibliotheek.
Verdere opvolging van problemen en suggesties betreffende de bibliotheek zal StuRa ook niet nalaten, ze heeft namelijk vertegenwoordiging bekomen in de bibliotheek beleids commissie.


Reactie toevoegen